Ocynkownia Ogniowa Owadów – Eksperci od zabezpieczania stali

Ocynkownia Ogniowa w Owadowie to prywatna firma, która zajmuje się usługami w zakresie przeciwkorozyjnego zabezpieczania detali stalowych oraz żeliwnych. Nowoczesny zakład mechaniczno-odlewniczy powstał w 1991 roku, a swoją siedzibę ma w Owadowie. Wieloletnie doświadczenie, szeroki zakres usług oraz korzystne ceny sprawiają, że przedsiębiorstwo to znacząco wyróżnia swoją ofertę na rynku lokalnym i nie tylko.

Bogate wyposażenie i doświadczona kadra

Ocynkowania Ogniowa posiada rozbudowane wyposażenie technologiczne i zaplecze techniczne, dzięki którym jest w stanie przeprowadzać cynkowanie asortymentu w bardzo szerokim zakresie.
Firma gwarantuje wykonanie najwyższej jakości powłok antykorozyjnych, które realizowane są metodą cynkowania ogniowego zgodnego z wymogami normy PN-EN ISO-1461. Usługi świadczone są zarówno na średnich i dużych, jak i małych oraz drobnych elementach. Firma cynkuje również elementy złączne, śruby, odlewy, żeliwa czy konstrukcje średniej wielkości. Ocynkownia Ogniowa dysponuje kompetentną, doskonale wykwalifikowaną kadrą pracowniczą i kadrą nadzorczą jest firmą rodzinną z tradycjami. Za sprawą kilkunastoletniego doświadczenia w nakładaniu powłok, specjaliści zatrudniani przez firmę są w stanie przeprowadzić cynkowanie w sposób szybki oraz fachowy. Odwiedź stronę http://www.ocynkownia-ogniowa.pl/o-firmie/

Konkurencyjne ceny i szybka realizacja zamówień

stal ocynk

Ocynkowania Ogniowa oferuje wyjątkowo atrakcyjne i konkurencyjne ceny usług, które zależą gównie od rodzaju, ilości oraz częstotliwości dostaw elementów przeznaczonych do cynkowania ogniowego.
Dodatkową zaletą są krótkie terminy realizacji poszczególnych zamówień, sprawnie realizowanych przez firmę na doskonale wyposażonych liniach technologicznych. W przypadku dodatkowej dopłaty istnieje możliwość ekspresowego wykonania zleconej usługi. Wysokość nadwyżki ustalana jest wcześniej z klientem, który ma też możliwość jej negocjowania. Wszystkie te aspekty czynią Ocynkownię Ogniową w Owadowie jedną z niewielu w całej Polsce, która jest w stanie kompleksowo realizować nawet najbardziej złożone zamówienia.