Nasi partnerzy

Lambor.com.pl

Nasza firma zajmuje się żurawiami wieżowymi od 1996 roku. Przez ten czas udało nam się stworzyć największą i najbardziej profesjonalną wypożyczalnie najnowocześniejszych żurawi. Jesteśmy jedyną tak dużą firmą na południu Polski. Nasz cel został osiągnięty dzięki wytrwałości i zbieraniu bardzo cennego doświadczenia.

Z naszej oferty skorzystało już wielu klientów i wszyscy są bardzo zadowoleni. Postawiliśmy na stworzenie przedstawicielstw w południowej oraz w centralnej części Polski. Nasze ekipy serwisowane docierają do klientów mieszkających w Krakowie oraz w Warszawie. Docieramy wszędzie tam gdzie potrzebują nas nasi najlepsi klienci. Oferujemy naprawy gwarancyjne jak i pogwarancyjne. Z naszej oferty mogą skorzystać również Ci klienci, którzy mają urządzenia pochodzące z innych firm. Do wszystkich urządzeń zapewniamy wysokiej klasy części zamienne. Reprezentujemy dwie znane na świecie marki SALTEC oraz TORGAR. Naprawiamy żurawie takich znanych firm jak Peiner, Pekazett czy Liebherr. Czytaj więcej

Inpolkrak.com.pl

Firma Inpol Krak Sp z o.o. ma swoją siedzibę w Krakowie. Na rynku działamy od 1994 roku. Nasza oferta obejmuje wszystko, co związane ze sprzedażą stali. Zdobywając cenne doświadczenie wprowadzaliśmy nowoczesne metody sprzedaży oraz dystrybucji. Tworząc naszą ofertę staraliśmy się w niej uwzględnić wszystkie potrzeby i wymagania naszych klientów.

W początkowej fazie skupialiśmy się jedynie na sprzedaży wyrobów hutniczych typu pręty okrągłe, sześciokątne i kwadratowe. Mieliśmy również elementy kute, cienkie blachy i rury. Z biegiem czasu zaczęliśmy się specjalizować w sprzedaży stali jakościowej. Od 1999 roku w naszej ofercie pojawiły się rury i profile precyzyjne. Zawsze stawiamy na wysoką jakość materiałów zastosowanych do produkcji wyrobów stalowych. Idąc z duchem czasu w 2004 roku poszerzyliśmy ofertę o sprzedaż folii poliestrowych APET i BOPET. Mamy również w sprzedaży folie PVC.
Współpracujemy z najlepszym firmami pochodzącymi z Włoch, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Belgii oraz USA. Czytaj więcej.

Bomar-poland.com.pl

HARD sp. z.o.o oferuje najwyższej jakości urządzenia do obróbki stali. Działalność naszej firmy rozpoczęła się w 2006 roku i do tej pory zajmujemy się profesjonalną sprzedażą i obsługą maszyn. W ofercie znajduje się również serwis sprzedawanych u nas urządzeń.

Do serwisowania wykorzystywana jest bardzo potrzebna wiedza, doświadczenie oraz najwyższej klasy części zamienne pochodzące od znanych producentów. Z oferty naszej firmy korzystają, na co dzień mniejsze i większe przedsiębiorstwa, w których maszyny do obróbki stali są niezbędnym wyposażeniem. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Potwierdzają to klienci korzystający z naszych usług. Klienci, którzy dokonali u nas zakupów cały czas wracają po nowe maszyny. Nasi pracownicy mając bardzo szeroki zakres wiedzy, dlatego bardzo chętnie doradzają klientom, co powinny wybrać. Maszyny będące w naszym serwisie są bardzo szybko diagnozowane i naprawiane. Jesteśmy profesjonalistami robiącymi wszystko, żeby ich klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni. Czytaj więcej

Kowart.pl

Nasza firma Kowart została założona w 1988 roku. Naszą główną działalnością jest kowalstwo artystyczne: bramy, ogrodzenia, kraty, balustrady, meble. Posiadamy już kilkunastoletnią tradycję oraz doświadczenie pozwalające na dobieranie najlepszych materiałów.

To pozwala nam na tworzenie niepowtarzalnych wzorów i kształtów wedle wymagań, jakie ma klient. Wszystkie produkty możemy wykonać w stylu klasycznym jak i nowoczesnym. Na życzenie klientów jesteśmy w stanie zakupione produkty poddać procesowi cynkowania. To pozwala na zwiększenie odporności elementów stalowych w trudnych warunkach atmosferycznych. Nasi klienci dzięki temu oszczędzają sporo pieniędzy, ale i czasu, który musieliby poświecić na malowanie i czyszczenie elementów z rdzy. Od 2001 roku w ofercie naszej firmy pojawiły się dodatkowo wyrobu ze stali nierdzewnej oraz stali kwasoodpornej. Możemy dzięki temu jeszcze dokładniej dopasować materiały do wyrobów dla naszych klientów. Takie rozwiązania bardzo dobrze prezentują się w nowoczesnych budynkach. Czytaj więcej